Благодійні заходи

Евакуація мешканців із небезпечних прикордонних зон

Евакуація мешканців із небезпечних прикордонних зон

З початку повномасштабного вторгнення, команда БО «МБФ Малоданилівська громада», маючи тісну співпрацю із місцевими радами громад долучалися до евакуаційних заходів, надання гуманітарної допомоги, реалізації гуманітарних конвоїв та загальній підтримці населенню, яке зазнало шкоди, внаслідок ракетних та артилерійських обстрілів.

Однією з таких громад, де відбувалася евакуація мешканців, стала Золочівська селищна територіальна громада Харківської області, яка до речі географічно знаходиться біля державного кордону України з Росією. Через військову агресію росії дана громада опинилась у зоні активних бойових ній. Всього громада налічує 17000 жителів та 3000 внутрішньо переміщених осіб. З якої за останній період було евакуйовано 15 осіб. Також було налагоджено співпрацю у питаннях евакуації мешканців із прифронтової зони з Вовчанської територіальної громади, яка зазнала окупації у 2022 році. Через загострення ситуації, у 2023 році було також вивезено 13 мешканців.

Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд Малоданилівська Громада Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд Малоданилівська Громада