Благодійні заходи

Допомога Золочівський громаді

Допомога Золочівський громаді

Партнерська програма благодійної організації Міжнародний Благодійний Фонд «Малоданилівська Громада» з міжнародною організацією Acted стартувала на теренах співпраці із Золочівською громадою та представниками Харківської обласної державної адміністрації.

За підтримки місцевої влади від представників Золочівської військової адміністрації в особі заступника голови Віталія Садового, депутата селищної ради Олександра Гончаренко та представника партнерської сторони Кирило Гончаренко, які надають повну підтримку команді МБФ «Малоданилівської громади» у реалізації чинного проекту «Задоволення потреб постраждалого від конфлікту населення України».

Старостинські округи даної громади, населені пункти якої, довгий час знаходилися під постійними ворожими ракетними обстрілами, зазнали серйозних людських та матеріальних втрат. Через близьку відстань до лінії фронту, в багатьох селах відсутня можливість самостійного задоволення потреб. В тому числі відсутність магазинів та можливості придбати товари першої необхідності.

В процесі дистрибуції до Золочівської громади було забезпечено потреби цивільного населення у забезпеченні їх продуктами харчування та наборами гігієни, серед яких були виявлені такі вразливі категорії, як: ВПО, маломобільні особи, які також за сумісництвом зазвчиай є особами похилого віку, які потребують особливої уваги.

Всього для потреб населення Золочівської територіальної громади було отримано 80 тон гуманітарної допомоги від французької гуманітарної організації ACTED.

Процес задоволення потреб населення триває надалі!