Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд «Малоданилівська Громада»

В 2014 році Малоданилівська селищна рада відзначила 300-річний ювілей з дня заснування. В територіальній громаді на сьогоднішній день проживає 8585 мешканців. Мальовниче селище розташоване в Харківському районі Харківської області, поблизу міста Харків. Родзинкою селища є один із найстаріших вищих учбових закладів, який готує ветеринарних фахівців, технологів та менеджерів.
Вирішення соціальних та побутових проблем мешканців громади завжди покладалося на Малоданилівську селищну рада, яку очолюють обрані селищні голови.

Проте в зв’язку зі скрутним економічним та соціальним становищем в країні, виникла необхідність, для підтримки односельчан, створити БЛАГОДІЙНУ ОРГАНІЗАЦІЮ «МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МАЛОДАНИЛІВСЬКА ГРОМАДА», яка розпочала своє існування 29.01.2016 року.
Діяльність та прозорість фонду постійно буде висвітлюватися у звітах та соціальних мережах.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ БО «МБФ МАЛОДАНИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ»:

  • підтримка дошкільних та шкільних закладів;
  • проведення розважально -виховних, спортивних заходів для дітей та юнацтва громади;
  • належний благоустрій території (освітлення території, встановлення сучасних дитячих та спортивних майданчиків, облаштування парків відпочинку, ремонт каналізаційних мереж, капітальний ремонт доріг, дахів, теплі будинки, ЧИСТА ПИТНА ВОДА);
  • покрашення умов Малоданилівської медамбулаторії: забезпечення сучасним медичним обладнанням, лікарськими препаратами, новітніми технологіями;
  • вирішення нагальних питань вразливих категорій населення, включаючи ВПО
  • залучення іноземних інвестицій та участь в партнерських Програмах орієнтованих на розвиток регіону.

Запрошуємо небайдужих громадян до співпраці.

З повагою БО «МБФ МАЛОДАНИЛІВСЬКА ГРОМАДА»

Телефон:
+38 050 929 77 07